İsaytek-9050 Taşınabilir Elektrikli Markalama

İsaytek-9050 Elektrikli Markalama cihazımız 90x50mm.’ lik yazma alanı ile pek çok uygulamada rahatlıkla kullanılabilecek taşınabilir modelimizdir. Android yüklü bir tablet veya akıllı telefon ile wifi protokolü ile haberleşebilmektedir. Yanlarda bulunan tutma kolları ile cihazı taşıyabileceğiniz gibi arkada bulunan elçik ile de taşıyabilirsiniz., Elektrik ile çalışan markalama kafası sayesinde 220 volt elektriğe ulaşabildiğiniz her yere de kullanabilirsiniz. Elektrik kablosu yerine 24 voltluk bir pil ile de çalıştırabilirsiniz. Kol yanındaki start butonu ile cihaza start verebilirsiniz.

DTSB-9050 Elektrikli Markalama

İsaytek-9050 Elektrikli Markalama

 

Elektrostatik toz boya ile boyanan cihazda hareket için bilyalı araba ve ray sistemi kullanılmıştır. Karbür ucun bilenmesi halinde vuruş mesafesinin ayarlanabilmesi için platform hareketli olacak şekilde tasarlanmıştır.

Elektrik ile çalışan vuruş kafası karbürden üretilmiş, nokta derinliği programdan ayarlanmaktadır . X ve Y eksenlerinde referanslama anahtarları ile her açılışta aynı yerden başlama sağlanmıştır. Tabana sabitlenen kauçuk parça sayesinde cihazın iş parçası üzerindeki istenmeyen hareketleri azaltılmıştır.

Teknik Özellikler

Markalama Alanı 90mm x 50mm
Makine Ölçüleri 290mm W x 300mm D x 290mm H, 6 Kg
Taban Ölçüleri 150mm W x 120mm D
Bağlantı Noktası Wifi
Elektrik Bağlantısı 220 VAC / 50-60 Hz/150W.
Hava Kaynağı Yok
Garanti Süresi 2Yıl yedek parça ve tamir garantisi

TRISCAM-CAM İLE KOLAY PROGRAMLAMA

Düz yazı, yay üzerine yazı, açılı text, seri numara, dxf uzantılı logo, saat, tarihi kolayca oluşturup yazmanıza olanak sağlayan Türkçe kullanıcı dostu yazılım ile dilediğiniz projeleri kolayca oluşturabilirsiniz. Simülasyon seçeneği ile vuruş yapmadan, vuruş kafasının oluşturduğunuz projenin üzerinde dolaşmasını sağlayabilme imkanı. Çizim ekranında projenizi ve vuruş kafasının yerini görebilme imkanı. Seri numaraları program içinde oluşturabilme imkanı .Triscam programını google play store dan indirebilirsiniz

DTSB-9050-Uygulama-resmi           

Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçin.