Taşınabilir El Tipi Fiber Lazer Markalama Makinesi

Fiber lazer markalama makineleri mühendisliği gereğince ürünleri galvo lazer kafanın altına gelerek markalama yapan, ya da dinamik ürün hatlarında galvo lazer kafanın altından geçen ürüne markalama yapabilen endüstriyel makinler olarak bilinir. Teknoloji ilerledikçe bu makinelerin işleyiş tarzı olarak sektörde beklenen, ihtiyaç duyulan seyyar taşınabilir el tipi fiber lazer markalama makineleri de hayatımıza girmiş oldu.

Haliyle taşınması imkânsız ürünler makinelere markalama yapmak için gitmeyecek. Teknolojinin vermiş olduğu imkân ve kabiliyet sayesinde taşınabilir el tipi fiber lazer markalama makineleri ürünlere kolayca taşınabilip markalama yapabilecektir. Şebeke enerjisinden bağımsız lityum bataryası ile kolayca taşınabilmektedir.

Hafifliği ve çoklu fonksiyonel özellikleri ile taşınması zor iş parçalarında mükemmel markalama için uygundur. Piyasadaki en küçük ve kompakt şarj edilebilir lazer markalama makinelerinden biridir. Ergonomik yapısı ile tam bir kullanıcı dostudur. Yıllık periyodik bakım gerektirmez.

Uzun ömürlü kaynak sayesinde işletme maliyeti çok azdır. Şarjlı Mobil Lazer Markalama Makinesi entegre bir batarya ile çalışır. Böylece dış enerji kaynaklarına olan bağımlılığı azaltarak kullanıcılara daha fazla hareket özgürlüğü sağlar. Bir buçuk saatte tamamen şarj edilen bataryası ile yaklaşık 4 saat kesintisiz kullanım süresi sunar. Bu da kullanıcıların enerji kaynaklarına erişiminin kısıtlı olduğu alanlarda veya mobil çalışma gerektiren projelerde oldukça ideal bir çözümdür.

Cihaz, işlem parametrelerini 7” ekran üzerinden ayarlamanıza olanak sağlar. Güç seviyesi, hız, yoğunluk ve diğer önemli ayarları kolayca kontrol edebilmenize, işlem yapılacak malzeme özelliklerine ve gereksinimlere uygun şekilde optimize etmenize ve işlem sürecini görsel olarak izlemenize imkân verir.

Broşür Görüntüle